MAANDAG 20 JANUARI – 26 JANUARI

PROGRAMMA

DE Leidse Blues- en Jazzweek 2020

MAANDAG 20 JANUARI / 26/ NIEUWSTRAAT 20 / AANVANG 20:00

OPENINGSCONCERT HOOGLANDSE KERK

20:15 Bart Wirtz en Emiel van Rijthoven

MA. 20 JAN.

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 19:30
WORKSHOP
25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00
JAMSESSIE O.L.V. MATTHIJS SEPERS
& LUCAS MEIJERS
30 / De Uyl van Hoogland / Nieuwstraat 28 / 21:00
WOUTER KIERS AND FRIENDS
21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 21:00
WESTBROOK PARKER

DI. 21 JAN.

24 / Lutherse Kerk / Hooglandse Kerkgracht 26 / 19:30
Red carpet lounge on tour: Whiplash

entree 5,- | DEUR OPEN 19:00 Voor kaarten www.bioscopenleiden.nl, Cinevillepas of aan de deur

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00
OLIVIER VAN NIEKERK QUARTET

30 / De Uyl van Hoogland / Nieuwstraat 28 / 21:00
CEDRIC GLANS AND FRIENS

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 21:00
HOT CLUB QUARTET

12 / ‘t Preathuys / Vrouwenkerkchoorstraat 9/ 21:00

LIVE MUZIEK – JAMSESSIE

 

WO. 22 JAN.

KROEGENTOCHT 2020

LIVE OPTREDENS OP MEER DAN 36 HORECA-LOCATIES IN LEIDEN

——

KLIK HIER VOOR HET PROGRAMMA

DO. 23 JAN.

14 / Lutherse Kerk / Hooglandse Kerkgracht 26 / 19:30

LIFF Pub quiz –

met muziek, filmpjes, plaatjes, en natuurlijk jazz en blues
facebook: filmquizlff | 5,- per team (max. 5 personen per team)

13 / City Hotel Nieuw Minerva / Boommarkt 23 / 19:30

Shjazz

27 / Jantje van Leyden / Hartesteeg 2 / 20:30

Gordon blues

12 / ‘t Praethuys / Vrouwenkerkkoorstraat 9 / 20:30

Little boogie boy met Jan den Boer

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00

Men in Blues

22 / Tuinzaal De Burcht / Burgsteeg 14 / 21:00

THURSDAY NIGHT LIVE

ft. Simone Pormes, Lo van Gorp, Karel Boehlee, Dedre Twiss and more
– ENTREE: 12,50

31 / Poolcafé The Church / Nieuwstraat 45 / 21:00

Euan Richard funky grooves

30 / De Uyl van Hoogland / Nieuwstraat 28 / 21:00

MarXbrothers

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 21:00

Janssen bij Jansen

35 / De Plantage / Hogewoerd 168 / 21:00

Vance Lane Special

2 / Lemmy’s / Morsstraat 24 / 21:00

WILD Organ & Drums

8 / Schommelen / Lokhorststraat 19 / 21:00

Willem Bodhi

4 / Studio de Veste / 2e Binnenvestgracht 15 / 22:30

Jamsessie

VR. 24 JAN.

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00

KRUIDKOEK

22 / Tuinzaal De Burcht / Burgsteeg 14 / 21:00

Jambirds: bebop, hardbop en coolbop

24 / Grand Café De Burcht / Burgsteeg 14 / 21:00

Art Bird Bigband

27 / Jantje van Leyden / Hartesteeg 2 / 20:30

PG Boostband

12 / ‘t Praethuys / Vrouwenkerkkoorstraat 9 / 21:00

Bantu Holler

14 / Lutherse Kerk / Hooglandse Kerkgracht 26 / 19:30

Red carpet lounge on tour:

Ascenseur pour l’échafaud
entree 5,- | DEUR OPEN 19:00
Voor kaarten www.bioscopenleiden.nl, Cinevillepas of aan de deur

10 / Hudson / Nieuwe Beestenmarkt 15-21 / 21:00

Live muziek

ZA. 25 JAN.

22 / Tuinzaal De Burcht / Burgsteeg 14 / 12:00

B plus C workshops

en optredens door leerlingen en docenten van Jazz en Pop  klik hier

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 16:00

The Jazz Ambassadors

14 / Lutherse Kerk / Hooglandse Kerkgracht 26 / 19:30

Red carpet lounge on tour:

Amazing Grace
entree 5,- | DEUR OPEN 19:00
Voor kaarten www.bioscopenleiden.nl, Cinevillepas of aan de deur

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00

Cas Jiskoot ft. Anna Serierse

24 / Grand Café de Burcht / Burgsteeg 14 / 21:00

Licks and Brains ft. Bart Wirtz

entree 10,-

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 21:00

Caribbean Quartet

5 / L’Esperance / Kaiserstraat 1 / 21:00

SOWHAT

17 / Catootje / Kaasmarkt 10 / 21:00

Trash Hombres

12 / ‘t Praethuys / Vrouwenkerkkoorstraat 9 / 21:00

SHOOT FROM THE HIP

ZO. 26 JAN.

23 / Wielinga / Nieuwe Rijn 28 / 13:00

Shjazz and the lazy flames – Jazz ‘n Lunch

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 15:00

Bart Landstra en Chris Koenen

1 / Leidse Lente / Haagweg 4 / 15:00

THE TICKETS

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 16:00

Billie’s Wild Bounce

28 / Olivier / Hooigracht 23 / 16:00

LIVE MUZIEK

30 / De Uyl van Hoogland / Nieuwstraat 28 / 16:00

Toine Scholten

12 / ‘t Praethuys / Vrouwenkerkkoorstraat 9 / 20:30

Men in blues

25 / De Twee Spieghels / Nieuwstraat 11 / 21:00

Martijn van Iterson Quartet

21 / Meneer Jansen / Nieuwe Rijn 21/ 21:00

Kjelt Ostendorf and friends

34 / De Roze Beurs / Oude Singel 128 / 21:30

CACHITO DE AMOR

4 / Studio de Veste / 2e Binnenvestgracht 15 / 21:30

Jamsessie